Dealerzy wychwalają. Testy porównują nieporównywalne. A co o tych wszystkich samochodach sądzą zwykli ludzie, którzy jeżdżą nimi na co dzień? Co jest ważniejsze dla użytkownika: przyspieszenie lepsze o pół sekundy, czy może problem z wiecznie zacinającym się zamkiem centralnym? Dlatego na naszych stronach znajdziecie opinie osób, które jeżdżą samochodami oferowanymi na polskim rynku i znają ich wady i zalety. Oczywiście każde z Was może dorzucić swoją opinię i zachęcić do kupna danego modelu, a może przed nim ostrzec?...

    Kupiłeś samochód i jesteś z niego zadowolony? Powiedz o tym wszystkim.

    Nie jesteś zadowolony? Tym bardziej o tym opowiedz!

Tu możesz przeczytać opinie o poziomie usług w salonach samochodowych, oraz wyrazić swoją. Jeśli spotkałaś lub spotkałeś się z miłą i fachową obsługą, poleć ten salon innym. Jeśli zaś obsługa była nieprzyjazna możesz ostrzec klientów, aby omijali ten salon z daleka.

Wielu właścicieli pojazdów spotkało się z nierzetelnymi serwisami i warsztatami, wielu zostało po prostu oszukanych, ale trafiamy też na punkty usługowe godne polecenia innym. To właśnie miejsce na opisanie swoich wrażeń z pobytu w serwisie.

Powrót do strony głównej:
Strona główna